Weeb Admin Yönetim Paneli

Gelişmiş bir yönetim paneli arıyorsanız
Weeb Admin tam size göre

Web sayfanızın tasarımı bitti şimdi onu kullanma ve yönetme zamanı. Web sayfanızın tasarımı ne kadar güzel olursa olsun onu kolay ve etkili bir şekilde yönetemez iseniz web sayfanız size fayda sağlamayacaktır. Weeb Admin sayesinde Etkili ve kolay web yönetimi deneyimi sizleri bekliyor.

Weeb Admin Fiyat Listesi


 

Weeb Admin"da Neler Var ?

Yüzlerce müşteri deneyiminden derlenmiş Weeb Admin sizin için hazır.

* 100 % Güvenli Aspx Alt Yapı
* Intel Xeon E3-1231 v3 @ 3.40GHz Özel Sunucu
* Basit kolay anlaşılır Arayüz
* Çok Az tuşla içerik ekle düzenleme
* En popüler Sayfa ve içerikleri görme
* Site içi arama
* Kullanıcı Formları
* Sadece HTML diliyle çalışan basit Yapı
* En yüksek sunucu performansıyla en hızlı deneyim
* Sadece size özel modüller ve çok daha fazlası...

Weeb Admin Özellikleri 

Seo Yönetimini Bırakın Weeb Admin Yapsın

Weeb Admin, Gelişmiş dinamik XML site haritasını Google sunucularına otomatik gönderir
içerikleriz anında Google arama sonuçlarında indexlenir. 


 
Neden Weeb Admin ?
Ürünümüzü tercih etmeniz için gereken bazı başlıkları bu yazıda toplamak istedik
1-) Maliyet
Günümüzde her sektörde azalan kar oranları artan maliyetleri biliyoruz. Web tasarım sektöründe de durum aynı. Bu yüzden aşağıdaki Maliyet maddelerini dikkatli okumanızı tavsiye ediyoruz.
 • Weeb Admin kullanıcıları ek olarak hosting ücreti ödemezler. Weeb Admin kendine özel hosting servisleriyle size sunulur. Hosting alt yapısı Türkiye’nin en büyük alt yapısı olan Gayret tepede  yer alır. Intel Xeon E3-1231 v3 @ 3.40GHz Özel Sunucu kullanan Weeb Admin SSD harddisk performansıyla şu anda en hızlı çalışan yönetim panelidir. Wordpress ve Joomla gibi hazır sistemlere göre 3x kat daha hızlı çalışır.
 • Weeb Admin hazırlanması 2 günü geçmez. Müşterinize verdiğiniz sözleri tutmak ve 1 ay içerisinde yaptığınız iş sayısını arttırmak size daha çok kazandıracaktır.
 • Ek personel masrafını ortadan kaldırır. Weeb Admin size hazır olarak sunulacağı için siz sadece HTML tasarımı hazırlayacak personel çalıştırmanız yeterli olacaktır. ASPX ya da PHP bilen personel aramanıza ihtiyaç olmayacaktır.
 • Panel oluşturma, paneli güncelleme, panelin güvenlik işlemleri  müşterinin panel üstündeki istediği değişiklikler gibi çok zaman alan ve para kazandırmayan işlemlerden kurtulun. Weeb Admin kullanıcıları bu işlemler için ücret ödemez
 • Müşteriniz için panel eğitimi vermeniz gerekmez, Müşteriniz sadece birkaç tuşa basarak içerik girebilir düzenleyebilir ve silebilir. Eğitim için harcadığınız zaman size kalır.
 • Müşterinize sunulan kaynakları dinamik olarak kontrol edin, (müşteriniz sınırı aştığında örnek olarak Sayfa adedi) yeni ödemeler alın.
2-)Güvenlik
Teknolojinin her geçen gün yeni bir kavrama dönüştüğü günümüzde iyi teknolojilerin artan güvenlik gerek simlerinin farkındayız
 • Weeb Admin dünyanın en iyi korunabilen dillerinden bir tanesi olan ASPX ile yazılmıştır. Tüm internet bankacılığı sistemleri ASPX diliyle hazırlanır.
 • Weeb Admin yaratıldığı şirket dışında kimseye kaynak kodlarıyla satılmamış ve satılmayacaktır. Bu sayede wordpress gibi kaynak kodları herkeste olan yönetim panellerine göre açık ara güvenlidir.
 • Weeb Admin sadece özel sunucularda işlem yapar, sunucu güvenlikleri Weeb Admin ekibi tarafından her gün düzenli olarak kontrol edilir iyileştirilir.
3-)Tasarıma Tam uyum
Weeb Admin gönderdiğiniz HTML tasarıma %100 uyum sağlar.
 • Panel sistemlerinde yaşanan tasarımlardaki uyumsuzluk Weeb Admin da yaşanmaz. Tasarımınızda hiçbir değişiklik yapmadan panel sistemi entegrasyonu sağlanır.
 • En çok uyumsuzluk yaşanan Site içi arama butonları ve iletişim formları gibi alanlarda tasarımınız hiç değişmeden uygulama sağlanır.
4-)Müşteri Sadakati
Müşterilerimizle uzun yıllar çalışma bizim için önemli
 • Weeb Admin sunduğunuz müşterileriniz, yaşadığı deneyimler doğrultusunda sizinle çalışmaya devam edecektir. Tabi ki sizde Bizimle.
5-)Kullanıcı Ara yüzü  
Web panel sistemlerinde kullanıcı ara yüzü ne kadar sade ve basit olursa işimiz o kadar kolay olur.
 • Weeb Admin, çok daha önceden hazırlanmış bir yönetim paneli değildir. Sizin ve müşteriniz için özel olarak tasarlanır. Müşterimiz işine yaramayacak butonlar düğmeler yazılar görmez.
 • Müşterinizin en çok kullanacağı özellikler Widget olarak masa üstüne hazırlanır ve böylece kullanıcı dostu bir ara yüz size sunulur.
 • Böylece müşteriniz memnun kalır ve sizinle çalışmaya devam eder. Sizde zamandan büyük bir ölçüde tasarruf etmiş olursunuz.