Öğrenci Yönetim Sistemi Nedir?

Daha çok dersanelerde ve kurslarda kullanılan, öğrencinin devamsızlık,not bilgilerini kontrol eden sisteme verilen addır.

Öğrenci Yönetim Sistemi, öğrencilerin ders öncesi çalışmasını zorunlu hale getiren,verilen ödevleri yapıp göndermeleri sağlayan bir yazılımdır.


Sizde Weeb Ailesine Katılmak istiyorsanız Aşağıdaki formu doldurmanız yeterli
 

Weeb Matric Nedir?

Weeb firması olarak bünyemizde Akademi bölümünün yanı sıra Yazılım ve Web Tasarım bölümlerimizde bulunmaktadır. Kendi bünyemizde geliştirdiğimiz Matric Öğrenci Sistemi sayesinde öğrencilerimize özel bir platform oluşturuyoruz.

 

Göndermiş olduğunuz ödevler hem dersinize giren hoca hem de aynı branşta farklı bir hoca tarafından değerlendiriyor ve ortalaması alınıyor. Kurs sonunda var olan barajı geçemezseniz öğrenemediğiniz anlamına geldiğinden sertifika vermiyoruz. Eğer çok fazla bir devamsızlığınız yoksa ve verilen proje ödevlerini yapmışsanız ücretsiz grup tekrarı hakkı sağlıyoruz.

 

Bu platform sayesinde öğrencilerimizin başarılarını ölçüyor ve sürekli takip ediyoruz. Derse her geldiğinizde açtığınız sistem sayesinde yoklamanız online olarak alınıyor. Almış olduğunuz eğitimlerle ilgili hocalarımız her hafta sizlere proje ödevi veriyor ve yapmış olduğunuz ödevleri Matric Sistemi üzerinden gönderiyorsunuz.

Matric öğrenci Sisteminin bir diğer önemli yanı ise mesaj sistemi, bu sistem sayesinde kursunuz bitse dahi sistem üzerindeki devamlılığınız sürüyor. İlerleyen zamanlarda kafanıza takılan bir kısım olursa bizlere ve hocanıza mesaj atabiliyorsunuz.


Atılan mesajlara gün içerisinde dönüş sağlanıyor. Sistem üzerinden online sınavlara katılarak kendinizi daha fazla geliştiriyor, tekrar yapıyor ve eksik olan kısımları daha net görebiliyorsunuz. Yine bu sistem üzerinden diğer öğrencilerin yaptığı çizimlere bakabiliyor ve puan verebiliyorsunuz. Matric Öğrenci Sistemi sayesinde öğrenmiş olduğunuz konuları sağlıklı bir şekilde pekiştirebiliyorsunuz.

 

Öğrenci Yorumları