Öğrenci Yorumları


Birçok kurs ve eğitim programı içerisinde yolumuzun sizlerle kesişmesi kesinlikle bir şans.
Bu kadar sevgi ve saygı dolu olmakla beraber, bu kadar öğretme isteği olan kişilerin bir arada olması , ekip olarak bu kadar sabırlı ve öğretici olunması anlatılacak gibi bir şey değil benim için. Henüz tanışmamışken ,telefonda dahi yardımcı olma isteğiyle bizim bu kurumu seçmemizi sağlamış olan Zeynep Hanım'a, sabrı ve öğreticiliğiyle saygımızı hakeden sevgili öğretenimiz Mehmet Buğra Sezer'e , eğitimde tanıştığım ve programın keyifli olmasına katkıda bulunan diğer katılımcı arkadaşlarıma, kafasını sorularımızla şişirdiğimiz İsmail Hocama ve bu kadar harika yürekli insanın bir araya gelmesini sağlayan Weeb Akademi'ye çok çok teşekkür ederim. İnşallah yollarımız tekrar kesişir.
Öncelikle Mehmet Buğra hocamıza sabır ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim.Gerçekten sıcak ve samimi bi ortamda derslerimizi sürdürdük tabiki bunda grup arkadaşlarımın ve hocamızın etkisi çok büyük.Ama bu ortamı sağlayanda weeb akademi olduğu için weeb akademiyede teşekkürü bi borç bilirim .Gerek Mehmet hocamız gerek Zeynep hanım bizimle baya ilgilendi o yüzden onlarada ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum .Bilgisayarı bana sevdirdi Mehmet hocamız ve Mehmet hocayla ders gerçekten keyifli .Bu güler yüzlü insanlarla weeb akademide buluşup bir şeyler öğrendiğim içinde şanslıyım .Grup arkadaşlarımlada dersler keyifli ve neşeli geçti bu yüzdende weeb akademiye geldiğim için mutluyum.ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim kadıköy weeb akademi
Ali Sina Tellioğlu
Yorumun Gerçek Adresi
Weebakademiye gelmeden önce birçok kurs arastırmıştım fakat weebakademiyi seçtiğim için çok mutluyum. Önce Autocad sonrasinda da 3DS Max kursuna geldim. Dersine geldigim kurum sayesinde istedigim alanda işe başladim çok mutluyum:) Ayşen ablacim ilginden dolayı teşekkür ederim Seni seviyorum:). Volkan hocam mükemmel ve kaliteli bir insansiniz eğitim sisteminiz ve öğretmenliğiniz tartışılmaz. Çok teşekkür ederim bizim sorularımıza yüksek tahammülünüz ile hiç sıkılmadan cvp verdiğiniz içinn. Başarılar diliyorum sizlere.
Didem Güneltay
Yorumun Gerçek Adresi
Bilgisayar adına merak ettiğiniz, kendinize yeni bilgiler katmak istediğinizde aklınıza başka alternatifi gelmeyecektir.Bizzat başka bi yere gitmiş olarak söylüyorum hizmette sınır yok.Tatlı dilli şen şakrak sizi hep tanıyormuş hissi veren Ayşen Hanım veeee Hocaların hocası Mehmet Buğra Hocamız,İnsan bi soruyor kendine hani ben bu kadar sabırlı hevesli olabilir miyim diye sabrına hayran kalmamak mühim değil.Weeb akademi ailesine ve hocama kattıkları bilgiler için sonsuz teşekkür ediyorum.
Dilek Alanbay
Yorumun Gerçek Adresi
İşle alakalı heryerde 3ds max biliyormusun sorusuna hep hayır demekten sıkıldığım için uzun arayışlar sonucunda Pendik'te Weeb akademi ekibiyle tanıştım ve Volkan hocayla eğlenerek öğrendiğim kurs sonaermeden ben artık evet 3ds max biliyorum diyebiliyorum
Öznur Beyhan
Yorumun Gerçek Adresi
Kendimi geliştirdiğim ve daha verim sağladım hocamızın anlatma tarzı konu akışi çok iyi tabi ben keç anladıği için bazen çok konuştum bazen küstüm belki ama burda gerçekten aille sicaklıği var insanları yası sınıf farkı belirlemednn herheze eşit ve hoşgörülü davranımları beyeniyorum üzülüyorm bittiği için kursun artık başinizi ağrıtmicam hocam dersiniz bigün bi sevdamız vardı çok konuşuyordu diye hakınız çok iyiki sizi seçmişim aldığım eğitmde herşeyin eniyisinir yapıyorum artık
kayıt yaptırmaya geldiğim ilk gün anlaşılıyordu zaten dogru yerde dogru kişilerden eğitim alınacağı ve öylede oldu yanılmadımda autocad ve saygı değer Volkan hocamızdan 3dmax kursu eğlenceli ve gayet kısa sürede eğitici olduğu doğru adres emeklerinden ve katkılarından dolayı tum weeb akademi ailesine teşekkür ederim
Şentürk Seren
Yorumun Gerçek Adresi
3ds max konusunda başlangıçta kendime hiç güvenim yoktu. Weeb akademiye başladığımda, 3ds max konusunda hem kendime güvenim geldi hem de sıcak bir ortam ve devam edecek bir arkadaşlık edindim. Weeb akademiye ve volkan hocama teşekkürler.
Mustafa Deniz Bavaş
Yorumun Gerçek Adresi
Birçok kursu araştırıp Weeb akademiyi seçtim, Hocamız ve Ayşen hanımın güler yüzü ve hoşgörülü davranışları kursu daha da çok sevdirdi. Doğru bir seçim yaptığımı düşünüyorum. Şiddetle tavsiye ederim.. :)
Birsel Atasever
Yorumun Gerçek Adresi
Çok fazla araştırma yapmıştım.. weeb akademiyle kesişti yolum :) tereddütlerim vardı. Bıkmadan sorularımı cevaplayıp misafir öğrenci olarak alarak kendilerine güvenlerini her davranışta, her sözde çelişmeden gösteren bu kurumda olmaktan çok mutluyum en önemlisi kurs bitse de bağları koparmamak adına kurulan site öğrencilerine verdiği değerin en güzel göstergesi :) kurstan ziyade aile gibiydik bu da bir eğitimde, dersi sevmekte en önemli etken :) Bir kursun bittiğine hiç bu kadar üzülmemiştim Sizi Seviyorumm Volkan Hocam ve weeb ailesi :))
Sena Bektaş
Yorumun Gerçek Adresi
Ben ilk weeb akademiye başladığım için sanşlı bir öğrenc hissediyorum kurs zaman içerisinde. autocadle başladım ve 3d max le devam ettim:) . Weeb akademi ye sırf kurs demek istemiyorum bir aile :) ...
Selenay Çakan
Yorumun Gerçek Adresi
En büyük zevki yeni yazılım projeleri hayal etmek ve hayallerini not etmek olan ama kod bilgisi sıfır olduğu için hiçbirini hayata geçirememiş biriydim. Uzun süredir bir Yazılım Kursuna gitmeyi planlıyordum. 3 Hafta önce tesadüfen Weeb Akademi Yazılım Kursunun yeni eğitim grubunun başladığını öğrendim.
Bir Derse Misafir gelip, sonra karar verebilir miyim dedim. Sağolsun kabul ettiler.
Dersleri veren Volkan Serbest Sadece Hoca değildi. Bu işi profesyonel olarak yapan bir yazılımcıydı. Anlattıklarını kitaptan değil yazıp para kazandığı projelerden örnekler vererek anlatıyordu. (Eğer yazılımı hobi olarak değil de meslek olarak öğrenmek istiyorsanız bu madde bile başlı başına yeterdi)
Size sadece kod ezberletip/yazmayı öğretmiycem. Ben size yazılımın mantığını öğreticem. Siz hangi kodu yazmanız gerektiğini öğrenmiş olacaksınız dedi. (Tamda dediği gibi oldu. 3 Hafta olmasına rağmen önce mantığını öğreniyoruz, sonra gerekli kodu)
Ders biter bitmez hemen kaydımı yaptırdım. Şimdi her hafta Kurs Günü Cumartesi'nin gelmesini iple çekiyorum. Dersler o kadar eğlenceli geçiyor ki 4 Saatlik Kurs sanki 15 dakikada bitiyor. Ama o 15 dakikanın sonunda harika bilgiler öğreniyorum.
Yazılımcı Olmak İsteyen Herkese Bir Derse Misafir olarak katılıp yazdıklarımı tecrübe etmelerini tavsiye ederim...
Ümit Muratoğlu
Yorumun Gerçek Adresi
Hocamız Mehmet Buğra Sezer'e çok teşekkür ederim.Gerçekten muhteşem bir sabır ve anlaşılır bir öğretme yeteğine sahip,anlayışından dolayı da tekrar tekrar teşekkür ederim.Sizi özleyeceğim yolunuz açık olsun.Weeb akademi olarak da bizler için tekrrdan yeni bir sınıf açtışınız için teşekkürler.
Burcu Öznur
Yorumun Gerçek Adresi
Çooook teşekkür ederim harika bir eğitim hocam Mehmet Buğra Sezer sabrınız ve öğretme hevesiniz için teşekkür ederiz.
Sevinç Aktürk
Yorumun Gerçek Adresi
Her sey için cok tesekkurler weeb akademi basta bu kursta emeği gecen erhan hocamız ve ayse hanıma tesekkurlerimizi borc biliriz :)
weebakademi ye sonsuz teşekkürlerler, önceleri korktuğum 3dsmax programını bana kolayca öğreten Volkan hoca ya çok teşekkür ederim. bir daha ki kurslar da görüşmek üzere:)
Serkan Ceylan
Yorumun Gerçek Adresi
weeb akedemi de her şey güzeldi .ders ortamı ve arkadaş ortamı mükemmeldi . ERHAN HOCAMIZIN..ilgi ve alakasına ayrıca teşekkür ederim.. başarılarınızın her zaman daimi olması dilegiyle..
memnun kalmayan arkadaşlar sorunu kendinde arasın.. herşey için teşekkürler weeb akademi.
Sefa Kınataş
Yorumun Gerçek Adresi
weeb akademi cok guzel ve cok verımlı bır kurs herkese tavsiye ederim daha once gittigim solid works kurssun dan hiç birsey ogretmediklerini anladım ve burda cok seyler ogrendim hocamızın anlatımı mukenmel veeb akademıye tesekkur ediyorum
Özgür Fatoş Yaşar
Yorumun Gerçek Adresi
Sıcak ortamı, güler yüzlü personeli ile ticari kurum olmak yerine eğitim kurumu olmayı başarmış Weeb akademi de "İyi bir gelecek,size iyi gelecek"
Ercüment Erpolat
Yorumun Gerçek Adresi
verdıgınız hızmet ve ılgı alakadan dolayı kurumunuza tesekur ederım.
Verilen bu güzel eğitim ve ilgi için weeb akademi ailesine teşekkür ediyorum.
Büşra Koşar
Yorumun Gerçek Adresi
Weeb Akademi Bilgisayar İşletmenlik Kursu öğrencisi olarak, başta bize emeği geçen Tolga hocamıza,bize her türlü desteği veren sevgili Zeynep hanıma,tüm kursiyer arkadaşlarımıza ve diğer Weeb Akademi ailesi olan tüm hocalarımıza çok teşekkür ederim.
Gülden Akdağ Yılmaz
Yorumun Gerçek Adresi
Bu gün kursun son günü. Bitmesini istememiştim..Ciddi manada güzel vakit geçirip bissürü şey öğrendik. Ortamın sıcaklığı ap ayrı bi şey zaten.Yine olsa yine gelirim !! Geleceğim zaten.Bu kursun benden kurtuluşu yok arkadaş ! Sizde gelin ! :3 GANBARE WEEBO AKADEMİAA !!
Ezgi Büyükuğur
Yorumun Gerçek Adresi
Web Tasarım eğitimine gelmeden önce HTML dilini bildiğimi zannediyordum. Mehmet hocam eşliğinde HTML'i daha iyi tanıdım. Weeb Admin, yönetim paneli ile kullanacağımız sitenin ne kadar kullanışlı hale geleceğini anlatmaya gerek yok.
Öncelikle weeb akedemiyi tercih ettiğim için çook memnunum .. Gerçekten hersey icin cok tsk ederimm Weeb akedemiyi seviyorum Ne zaman istesem gidebilecegim ve sorunumu cozebilecegim sorun odaklı bir yer iyi varsin weeb akademiii
Duygu Sayım Öztürk
Yorumun Gerçek Adresi
Eğitiminden çok memnun kaldım. Sınıfların kalabalık olmaması daha iyi bir eğitim sağlıyor. Bütün hocalar güleryüzlü. En önemlisi eğitim sonunda sertifika veriliyor. Ben Office Programları kursu aldım. Öğretmenim Tolga Yirmibeşoğlu. Çok memnun kaldım kendisinin eğitiminden. Bilgisayar kursu almak isteyenlerin severek gelebileceği bir yer. Herkese tavsiye ederim.
Çisem Nur Şanlısoy
Yorumun Gerçek Adresi
Egitiminden çok memnun kaldıgım takıldıgım herseyi rahatlıkla sorabılecegım güler yüzlü ve eğitiminin hakkını veren bir yer herkese tavsiye ederim tercih weeb akademi
Ortadoğunun ve Balkanların hatta tüm Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi kursu. Güler yüzlü çalışanları sayın Volkan Bey, Bircan Hanım ve de Zeynep Hanım'a canı gönülden teşekkür ediyorum. Ücretsiz mutfak hizmetinide unutmayalım. Tüm arkadaşlara tavsiye ediyorum.
Cengiz Ağaoğlu
Yorumun Gerçek Adresi
İyi bir gelecek size iyi gelecek sloganı ile yola çıkan ve öğrencilerine de bu fikri aşılayan başta Volkan hocamız olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederim.
İsmail Kaplangül
Yorumun Gerçek Adresi
Herseyden once şunu söylemeliyim ki öğrenme garantili tek kurs acik ve net #weebakademi yeni bir yön ariyosaniz denemelisiniz
Sinan Sökmez
Yorumun Gerçek Adresi
Tesadüfen girdiğim ama memnun kaldığım ilgili bir kurs.Eğer solid works'e dair hiç bir bilginiz yoksa weeb akademi tamda aradığınız yer olabilir. Kursun ortamı gayet sıcak kanlı bir yer. Tabi bu derste karşılaştığınız kişiler dende kaynaklanabilir. Hocanın sizle ilgilenmesini ve sorularınızın cevapsız kalmadığı bir kurs diyebilirim. Öğrenmek isteyen herkes için tavsiye edebileceğim doğru bir adres.
Gerek Volkan hocamız olsun gerek Bircan hanım ve Zeynep hanım olsun hepsi bu kursu güzelleştirip çok güzel bir hale getirmişler.Hepsine teşşekürlerimi sunarım.Verilen eğitim kalitesi çok tatmin edici olup gelmekte kararsız olan arkadaşlara tavsiye ediyorum.Bu sıcak aile ortamı size yabancılık çektirmeyecektir.
Yunus Cezayirli
Yorumun Gerçek Adresi
Weeb akademi ailesinin teşekkür ederim. Burda aldığım eğitimin hayatıma yön vereceği düşünüyorum. Volkan hocama sonsuz teşekkürler.
Mesut Aygüç
Yorumun Gerçek Adresi
Uzun arastirmalarim sonucu yolumun weeb akademiyle kesismesi sanirim hayattaki en buyuk sansimdi...Internetteki yorumlari okudugumda abarttiklarini dusunuyor ve bir kursun bu kadar iyi olabilecegine inanmiyordum.Ama yanilmisim.Erhan ozturna hocamizin samimi tavirlari dersi eglenceli hale getirerek anlatmasi tum sordugumuz takildigimiz sorulara hic bikmadan sabirla anlasilir orneklerle aciklamasi kesinlikle dolu dolu bir egitim programiydi.Tabiki ayse hanimcigimizin eşsiz sohbeti nefis kahvesi guler yuzu bizi evimizdeki sicakligi hisettiren karsilasiyisi asla birdaha bulamayacagimiz turdendi..Hic bitmese keske dedigim solidworks kursum.Basta erhan hocamiza ayse hanima ve kurs arkadaslarim ozan ve gultere yapimda ve yayinda emegi gecen herkese sonsuz tesekkurler.Velhasil kalite asla tesaduf degildir;)
Banu Erdönmez
Yorumun Gerçek Adresi
Volkan Hoca sayesinde artık 3dsmax da sorunumuz kalmadı.Mükemmel bir akademi mükemmel bir eğitim teşekkürler Weeb Akademi teşekkürler Volkan Hocam.
Weeb akademiyi tercih ettiğim için kendimi şanslı hissediyorum..sebep olarak şöyle ifade edeyim: Kısa zamanda bu noktaya gelinebileceğini yada gelebileceğimi tahmin etmiyordum.Zor ve karmaşık olan bu programı bize basit ve de gereksiz kalabalık detaylara boğmadan anlatan Volkan hocamıza burdan teşekkür ediyorum..Bu vesileyle tüm çalışma arkadaşlarımıza başta Ayşen hanım,Bircan hanım ,sınıf arkadaşlarım ve ismini sayamadığım üzerimizde emeği olan diğer arkadaşlarada emekleri için şükranlar şükranlar şükranlar....
Ramazan Süslü
Yorumun Gerçek Adresi
3Ds max konusunda bu kadar hızlı çizim yapabileceğimi bilmiyordum ama weeb akademi ve volkan hocamız sayesinde çok şey öğrendiğimi farkettim, çizim yapabilmeniz için önce kendinize inanın sonra weeb akademi ye gelin, kesinlikle tavsiye ediyorum!
Aylin Yekta Gücükoğlu
Yorumun Gerçek Adresi
Çok kaliteli , güler yüzlü ve insan odaklı yaklaşımları için teşekkür ederim. Eğitim detaylı ve muhteşemdi . Hocamız Erhan beye de teşekkürlerimi iletmek isterim.
Özge Bektaş
Yorumun Gerçek Adresi
Halenur Akbaş arkadasımın tavsiyesi ile buraya başladım.Tesadüfen karşılaştık buraya geldiğini ve çok memnun kaldığını söyledi.güvendiğim bir arkadaşımdı pek tereddüt etmeden görüşmeye gittim ilgilerinden memnun kaldım ve anlaştık.İlk ders benim için gerçekten önemliydi volkan hocamın ilgisi alakası beni çok memnun etti.Öğrenirmiyim diye korku vardı içimde ilk dersten sonra hiç tereddüt etmedim. Volkan hocama Ayşen Hanıma ve Bircan Hanıma sonsuz teşekkürler
Sümeyye Arslan
Yorumun Gerçek Adresi
Gelişim ile ilgili benim altyapımı hazır hale getiren Volkan Serbest hocama buradan saygılarımı sunarım. buradan da Weeb akademi ailesine de teşekkürlerimi sunarım.
Kenan Çördük
Yorumun Gerçek Adresi
iyi ki Weeb Akademi Öğrencisiyim. Sıradan Kurslardan öte çok güzel bir aile ortamı var. Volkan Hocamızın öğrettikleri sayesinde hayata bir adım önde başlayacağız. Herşey için çok teşekkür ederiz. Ayşen abla sana da çok teşekkür ederim az çayını kahveni içmedik
Uzun araştırmalar sonrası en son kararımı, Weeb Akademide eğitim almaya karar verdim. Bu aldığım karardan, eğitim aldığım sürece hiç pişman olmadım. Volkan Serbest hocamız ve diğer hocalarımızın da hem eğitim, hem ilgi ve alaka, hem de insanlıkları on üzerinde on numara olup herkesin burada eğitim almasını isterim ve şiddetle tavsiye ederim. Weeb Akademi 1 numara.
Daha önce hiç Autocad kullanmamış, Autocad deneyimi olmayan biri olarak benim için çok faydalı bir eğitim aldığımı düşünüyorum. En temel komutlarla işin temelinden başlayıp ilerlememiz, ezberden ziyade uygulayarak öğrenmemiz, benim programı daha iyi anlamama ve pratik kullanmama yardımcı oldu.Şuandan itibaren Autocad'i kendime daha güvenerek kullanacağıma inanıyorum.Bircan abla ve Volkan hocaya ve kurstaki herkese sıcakkanlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum, Sabah her geldiğimizdeki demli çay için de ayrıca teşekkürler
Dilay Hürriyet Dinç
Yorumun Gerçek Adresi
Sıcak ve samimi bir ortamda kaliteli bir egitim istiyorsanız volkan hocayı yani weeb akademiyi bulunuz:)))Hersey icin tesekkurler...
Tuncay Civelek
Yorumun Gerçek Adresi
weeb akademi adına açıkcası ilk başta pekte umudum yoktu. 3dmax için bazı temel kavramları ogrenmek adına bir kursa gitmem gerektiğini biliyordum.kursta tanıdığım ilk kişi hoş sohbeti yardım severliği leziz ikramları ve falına bakılmayan kahveleri ile Ayşen hanım'a güler yüzlü bütün personele ve en çok Volkan hocaya tesekkür ederim.Volkan Hoca'nın bilgi seviyesi hakkında hiçbir fikrim yok ama bildiklerini öğretme konusunda kesinlikle bu işin adamı onu diyebilirim.3d max'de box bile çizemeyen ben kaliteli render nasıl alırım die düşünür oldum.işi bilmeyen bir insanın KESİNLİKLE İLK ADIM OLARAK BAŞLAMASI GEREKEN BİR YER.Volkan Hoca'nın birde su bana bakın fareye basmayın die takıntıları olmazsa 10 numara bir hoca . hersey ıcın tesekkurler .NOT:Bircan hanım'ın leziz meyveli keki ve kalpli yide unutmamak lazım.
Neslihan Erattır
Yorumun Gerçek Adresi
eğitimler çok katkı sağlıyor meb onaylı sertifika alabiliyorsunuz halkla ilişkiler çok iyi
Özge Gündüz
Yorumun Gerçek Adresi
Başlamadan önce çok tereddüt etmiştim doğru yerde mi eğitim alacağım konusunda. Çünkü çok fazla eğitim veren kurum var. Aralarında seçim yapmak zor oldu. Ama doğru seçim yapmışım. Kurs artık bitti hüzünle veda ediyoruz.. Güzel zaman, güzel anılar biriktirdik. En kaliteli şekilde de eğitimimizi tamamladık.. Herkese caanı gönülden teşekkür ederim. Herkes bu güzel zamanların tadına bakmalı..
Halenur Akbaş
Yorumun Gerçek Adresi
Eğitim gördüğüm süre içerisinde WEEB AKADEMİDEN çok memnun kaldım. Deneyimli hocalarımız sayesinde derslerimiz güzel ve başarılı geçti. Eğitim almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim...
Aşkın Bakan
Yorumun Gerçek Adresi
Bundan bir kaç ay önce 3d max kursuna yazılmaya karar verdiğimde aklımda hiç bir yer yoktu. Tesadüfen bir sayfada ismini gördüğüm VOLKAN Hocanın paylaşımını görüp ve araştırmalarım sonunda WEEB AKADEMİ Pendik şubesiyle tanıştım.Pendik Şubesinde derslere başladığım ve eğitimime Kadıköy Şubesinde devam ettiğim ve Volkan Hocamızın anlatışı, güleryüzü ile doğru bir tercih ettiğimi anladım. Ve şimdi sonuna geldik. Bütün emekleri için VOLKAN Hocamıza; muhabbetiyle, sıcak karşılamalarıyla sevgili Bircan Hanıma ve WEEB AKADEMİ ye teşekkür ederim.
Çok güzel samimi sıcak bir ortamda eğlenerek ama öğrenerek eğlenceye takılıp dersleri aksatmadan kısa bir sürede çok iyi bir seviyeye geldim herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim weeb akademi tam bir harika
Mesut Özcan
Yorumun Gerçek Adresi
weeb akademi ailesine cok tesekkur ederim çizimlerinde ve iş hayatımda mükemmel sonuçlar almama yardımcı oldular herkeze tavsiye ediyrum
Bize hayatımınız en eğlenceli ve işimize yarayan eğitimleri anlatan volkan serbest hocam veee hergün çayımızı güleryüzünü eksik etmeyen bircan ablacığıma çooooook teşekkürler. Ah bide volkan hoca fenerbaçeli olcaktıki ahhh
Furkan Yalçın
Yorumun Gerçek Adresi
Weeb Akademi'ye iyi ki gitmişim. Herkese tavsiye ederim.
Mehmet Kibar
Yorumun Gerçek Adresi
çok samimi ve sıcak bir ortam weeb akademi :))
Merve Özbay
Yorumun Gerçek Adresi
Autocad eğitimi için en iyi yer weeb akademi
Güçlü Akçuvar
Yorumun Gerçek Adresi
volkan hocaya ve weeb akademi ailesine verdikleri emeklerden dolayı çok teşekkür ederim.3 ds max kursunda volkan hoca sayesınde çok fazla şey öğrendim aldığım eğitimden çok memnunum.weeb akademi tam bir aile ortamı
Yağmur Seçkin
Yorumun Gerçek Adresi
Öğrenmeyi sevenler ile öğretmeyi sevenlerin buluştuğu eğitim yuvasına selam olsun. Zamanın nasıl geçtiğini anlayabilen biri varsa lütfen açıklasın :) Tükenmeyen enerjisi ve karizmasıyla Volkan hocamıza, güleryüzü ve samimiyetiyle Bircan'a, ve bu aile ortamını bize yaşatan//emeği geçen herkese çok teşekkürler. Kurs arayanlar iyi araştırdıktan sonra Weeb Akademi ailesini tercih etsinler, zira iyi bir gelecek size iyi gelecek ;)
Gültekin Güner
Yorumun Gerçek Adresi
weeb akademi ailesine cok tesekkur ederim çizimlerinde ve iş hayatımda mükemmel sonuçlar almama yardımcı oldular herkeze tavsiye ediyrum :)
Merve Kahya 
Yorumun Gerçek Adresi
Sektöründe tam anlamıyla uzman eğitimcilerin yardımıyla yeteneğinizi keşfedebileceğiniz aile ortamı. Kurs yeri değil tam bir aile ortamı...
weeb akademi çok sıcakkanlı ve hocalarımız çok yardım sever kurs bittikten sonra bile bir sorunumuz olduğunda yardımcı olmaya devam ediyorlar. hepsine teşekkürler :))
Gülçe Taşkın
Yorumun Gerçek Adresi
Çok samimi bir ortam... Deneyimli ve konusunda uzman eğitmenler tarafından verilen butik hizmetten çok memnunum. Müşteri memnuniyeti seviyesi diğer eğitim kurumlarıyla karşılaştırıldığında çok üst seviyelerde. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Havidan Türkkan
Yorumun Gerçek Adresi
Cizim kursu ariyorum ama hic biryere guvenemiyorum karar veremiyorum diyorsanız, yada ben zaten cizim yapabiliyorum ki diyorsaniz birde weeb akademiye gelin kesinlikle memnun kalmak garanti ustelik dersler de cok eglenceli. Profesyonel olmak isteyenler icin birebir
Merve Çakıcı
Yorumun Gerçek Adresi
Süper Hocamız Volkan Serbest'in eğlenceli dersleri, seviyeli ortam ve kaliteli eğitimi için tavsiye ederim...Volkan Hocamıza ve Weebakademi ailesine Teşekkürler...
Bilgisayar programlarına dair herşeyi bildiğimi sanıyordum ama buraya girdiğimde aslında hiçbişe bilmediğimi anladım ama artık Weeb Akademi sayesinde öğrendim
Nuray Altın
Yorumun Gerçek Adresi
Uzun arayışlar sonucunda tesadüfen bulduğum Weeb Akademi'nin diğerlerinden bu denli farklı ve iddalı olduğunu görmek beni mutlu etti. Başarınız daim olsun.
Hüsnü Çalışkan
Yorumun Gerçek Adresi
weeb akademi özgüvenimi arttrdı.öğrendiklerimin üzerine yenilerini ekleyebileceğimi gördüm. weeb akademiye teşekkür ediyorum. özelliklede buraya gelmemde katkısı olan Bircan hanıma ve Volkan hocama teşekkür ederim. Ayrıca burada tam bir aile ortamı içerisinde öğrendim...F
Fatih UZUNLAR
Yorumun Gerçek Adresi
Vermiş olduğu eğitimden dolayı sayın Volkan hocama ve web akademi ailesine teşekkür ediyorum.Uzun uğraşlar sonucu ne yapabilirim ne edebilirim nasıl öğrenirim derken aradığım ve olmak istediğim yerdeyim.Kesinlikle autocad öğrenmek isteyenlere tavsiye ederim.İyi bir gelecek için kesinlikle WEB AKADEMİ diyorum.
Mustafa TEMİZ
Yorumun Gerçek Adresi
Weeb Akademi her anlamda çok iyi biryer. kurs ortamından çok sıcak aile ortamı var bence , herkese kesinlikle tavsiye edeceğim. Volkan hocaya çok teşekkür ederim bizim autocad'i öğrenmemiz için elinden geleni yaptı ve gerçekten birşeyler öğretme konusunda çok başarılı. Bircan hanıma da çok teşekkür ederim.
Bundan bir kaç ay önce 3d max kursuna yazılmaya karar verdiğimde aklımda hiç bir yer yoktu. Tesadüfen bir sayfada ismini gördüğüm VOLKAN Hocanın paylaşımını görüp ve araştırmalarım sonunda WEEB AKADEMİ Pendik şubesiyle tanıştım.Pendik Şubesinde derslere başladığım ve eğitimime Kadıköy Şubesinde devam ettiğim ve Volkan Hocamızın anlatışı, güleryüzü ile doğru bir tercih ettiğimi anladım. Ve şimdi sonuna geldik. Bütün emekleri için VOLKAN Hocamıza; muhabbetiyle, sıcak karşılamalarıyla sevgili Bircan Hanıma ve WEEB AKADEMİ ye teşekkür ederim.