HakkımızdaWeeb Kurulduğu günden bu güne bir çok yenilikçi çözüme imza attı.
2006 yılında yalova kurulan Weeb, uzun süre ticari ünvan olarak Weeb Group ismini kullandı. Sektöre girdiği ilk yıllarda sadece weeb tasarım hizmeti veren weeb, ileri teknoloji ürünü olan yazılımlar hazırlayarak konumu ve iş stratejilerini bu yöne çevirdi. "Bilgini paylaş" ve "iyi bir gelecek size iyi gelecek" Sloganlarıyla Akademik eğitimler vermeye başlayan Weeb, kısa zamanda binlerce öğrenciye ulaşarak sekörün ihtiyaçı olan, sektörün ihtiyaçlarına göre bilgi sahibi olmuş nitelikli personel yetiştirme alanında eğitimler verdi. Sizde Weeb ile çalışmaya başladığınızda azalan iş yükünüz artan müşteri sayınız olucaktır. Hizmet ve eğitim sektöründe olan Weeb, size daha hizmet sunabilmek için her gün çalışıyor ve çalışanlarına eğitimler veriyor.


Vizyonumuz

Duyarlı bir topluma katkı bizimle başlar Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı yazılım ve eğitim şirketi olmak, Sosyal sorumluluk projelerine destek vererek daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.


Misyonumuz

iyi bir gelecek. Müşteri isteklerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en hızlı ve doğru çözümler sunan, standartların üzerinde ve sürdürülebilir verimli faliyetler gösteren, toplum bilinci yüksek, sosyal sorumlukları yerine getiren, insana değer veren ve memnuniyetini herşeyden üstün tutan, en ileri teknolojileri kullanmayı, öğretmeyi ve sunmayı ilke edinmiş bir firma olmaktır.


AnaSayfa | Gizlilik | Hakkımızda | Weeb | Matric