İşinize Gelen Bütün Özellikler Weeb Admin"de

  Weeb Admin, Yüksek teknolojisi ile size bir sürü yeni özellik sunar işinizi kolaylaştır
  Weeb Admin ile Gelen Özellikler

     Weeb Admin kullanıcıları Site üzerinden bırakılan kayıtlara her yerden ulaşabilir.
  Weeb admin kullanıyorsanız sınırsız formlar oluşturabilir bu oluşturduğunuz formların iletim yöntemlerini işinize göre ayarlayabilirsiniz. isterseniz  yeni kayıt uyarılarını Cep telefonunuza Sms olarak gelmesini sağlayabilirsiniz 

  Detaylı bilgi almak için tıklayınız
     Weeb Admin bırakın sitenizi yönetsin,
  Weeb Admin kullanıcıları google seo gibi önemli araçlarıyla bir çok yönetim konusunu otomatik olarak yapar. işinize zaman kalır ,Dünyada bir ilk olarak Weeb Admin sadece HTML dilini kullanarak size yönetim paneli yapma şansı sunuyor.,

  Detaylı bilgi almak için tıklayınız
     Sadece HTML dilini kullanarak Yönetim paneli giydirin
  Dünyada bir ilk olarak Weeb Admin sadece HTML dilini kullanarak size yönetim paneli yapma şansı sunuyor. Weeb Admini kullanmak içinse hiç bir dil bilmenize gerek yok. hatta bir yönetim kılavuzuna bile gerek duymadan Weeb Admini kullanabilirsiniz.

  Detaylı bilgi almak için tıklayınız
     Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar sitenizde neler aradı ? Neler buldu ?
  Sitelerde genelde çalışmalayan arama butonları olur, Weeb Admin ile gelen arama butonları çalışır ve siz kullanıcıların sitenizde neler aradığının listesini görebilirsiniz. Üstelik yapılan aramalarda çıkan sonuç sayısıda Weeb Admin ile gelen özelliklerden bir tanesi. 

  Detaylı bilgi almak için tıklayınız
     Masaüstünüzde Widgetler ile hızlı içerik ekleme ve düzenleme
  Weeb Admin size özel hazırlanan ve sadece bir kaç tuşa basarak içerik eklemenizi sağlayan Widgetleri size sunuyor. Widgetler sayesinde Weeb Admin üzerinde yapamınız gereken her işlem ana ekrana taşınıyor ve böylece hiç zaman kaybetmeden güncellemelerinizi yapabiliyorsunuz. 

  Detaylı bilgi almak için tıklayınız